ambalaj Üzerinde Buzz söylenti

Taba ve şeffaf koli bantları ekseri elan çok kullanma alanına sahiptirler. Mülevven koli bantları umumiyetle, çalışmaaretleme ve sınıflandırma amacı ile kullanılır. Renkli Bantlar

İzmir'bile bir ambalaj fabrikasının kağıt deposunda forklift mutavassıtndaki tulumün patlamasının arkası sıra coşkunluk çıktı. 4 işçinin yaralandığı olayda kesik sürede bütün fabrikayı muhasır alevlere itfaiye aracı ekipleri karışma etti.

Fitpak Ambalaj’dan Dürüstıllı Ambalaj Teknolojisi Ambalaj çözümlerimizle her bir yıl, inovasyon çkızılışmalarımızı daha ileriye taşıyoruz. Bunun karınin bile ambalaj sektöründe yaşanan aktüel vakaları kovuşturma ediyor, son teknolojileri üretimimizde muvaffakiyetyla uyguluyoruz.

Almanya, Avusturya kabil AB ülkelerinin en eke firmalarının Ellı Torba gereksinimlerinı tığ içinlıyoruz.

Sektördeki 45 yılı çok tecrübemizle mideindeki ürünü en üst seviyede koruyan gıda ambalajları üretiyoruz. Metalden plastiğe kadar ürettiğimiz her ambalajda kişi sağlamlığını ve çsafha hassaslığını mahiyet alıyor, uzman fabrikalarımız ve güçlü AR-GE ekibimizle, yenilikçi, özgün ve yazgıı kolaylaştıran gıda ambalajları üretiyoruz. Üstün sağlık bilgisi koşulları ile üretilmiş bu ambalajlara konulmuş olan gıdaların son kullanıcıya, en sağlıklı koşullar ile sunulmasını da; müşterilerimize karşı olan sorumluluklarımız ortada görüyoruz.

kağıt bardaklar

Kalite ve Arge’ ye önem veren Yardım Ambalaj, rutin üretim takipleri, ürünlerin ihtiyaçlarına özel çözümler çıkarmak amacıyla hareketli deneyimli kadromuz danışmanlarımız ve laboratuvar alt inşaatız ile AR-GE ve Kalite mizan çaldatmaışmalarımız yürütülmektedir.

Her insanın dikkatini çekebilecek torba, çok mu pahalıdır? Bundan sonra değil. Baskı çeşidine gereğince en ziyade % 10 ayırt değer. %10 okkalı ödeyerek ne kulaklıırsınız?

Açılırken cart diyerek bir neva çıkartan, dişle rahat kopartılamayan, makasla değil falçatayla kesilmesi gereken, kolinin üstündeki dü taraftan mevrut kapaklardan gecerken ikisine bile yapışabilecek genlikte evetğu icin bu isimle anılan izole bant çeşidi.

PE Ekstrüzyon’a geçiş… Ürün yelpazesi dipli kağıt torba, PE torba ve baskılı bobinlerle oylumluledi.

Edisyonlı ürünlerimizin kalite noktasında sizlere sunduğumuz üretim kalite sertifikası ile ürüne ait bütün detayları bulabileceğiniz kadar sertifikada okuyacağınız değerlerin bile uygun ellı poşetleriniz ile aynı olduğunu kontrol edebileceksiniz.

Oysaki poşetler, plastik haricinde bir çok malzemeden yapılabilir. Petrokimya ürünleri kullanıp, çeverenizi, doğanızı, Dünyamızı kirletmedende poşet strüktürlabilir, ürünleriniz taşınabilir…

Mürtefi bariyer özellikli, PA, EVOH bazlı 9 defa filmler, MAP ve vakum torba kabil uygulamalar dâhilin komple ambalaj çözümleri sunar.

Spatula yahut jilet sayesinde bu vadi yüzeylerden izole bantın kalıntısını bastırmadan hakyarak çıkarabiliriz. Ancak bu fiillemi yaparken ziyade hâl uygulamamaya dikkat etmeliyiz, pahal taktirde bu yüzeylerde de çizilmelere münasebet olabiliriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *